Tuesday, November 17, 2009

China Glaze Let´s Groove meets Carnival Lights

Today twenty years ago the Velvet revolution in my country began. I so much wanted to wear purple today, so I put two coats of Let´s groove (which I absolutely love) and decoreted the tips with Carnival lights. I did it by hand so excuse that. Carnival lights is a light pink base filled with glitter.

Dnes jsem měla velkou chuť na fialovou. Takže jsem na dvě vrstvy Let´s groove (který naprosto zbožňuju) ještě dala Carnival Lights. Neměla jsem žádné šablonky, takže je to trošku křivé. Canival lights je v základu světle růžová a je plný třpytek různých velikostí.

17 comments:

 1. fialko, tak to je nádhera, nevím, co víc mě dostalo zda perfektní nehtíky /krásné, precizní / či vyjádřené vlastenectví...za obojí ti děkuju !!!!

  ReplyDelete
 2. Uááá, úplná nádhera, moc, moc, moc ti to sluší!

  ReplyDelete
 3. Je to božskýýý fialko. Asi jsem se zamilovala do Carnival lights ačkoliv je to China :-D Nechtěla bys ho někdy vyfotit na nehtech jen tak? :-) nebo na nějakém světlejším podkladu? jsem na něj hrozně zvědavá...
  Blanche

  ReplyDelete
 4. snbbibi: jujky, děkuju za pochvalu .) Doufám, že máš dneska volno a můžeš si konečně odpočinout.

  Day: děkuju...prostě fialka :) jak jinak

  L: thank you.

  Blanchee: No jasně, nafotím .) Já jsem ho dokonce dávala i do přebytků (nevyzkoušený), ale asi mu dám šanci. Strašně se mi takhle líbí.

  ReplyDelete
 5. Wow, beautiful nails- they look like a night sky with all those stars shining brightly!

  ReplyDelete
 6. Here's to ''sametova revoluce''! Let's groove looks awesome on you! :)

  ReplyDelete
 7. Gorgeous! I love the glitter tips!

  ReplyDelete
 8. I love glitter tippies, especially with purple. And this purple is gorgeous, I may have to get it.

  ReplyDelete
 9. Ach, do přebytků, jo? No to jsi tam měla k tomu dát i tuhle fotečku, je fakt krásnej a možná si ještě zaslouží šanci :-)
  Blanche

  ReplyDelete
 10. Beautiful manicure. I love that shade of purple and the glittery tips.

  ReplyDelete
 11. I love this! It's nice and pretty easy and I like the fact that it's free hand.

  ReplyDelete
 12. Tak jsem dneska zkoušela něco podobného...Akorát modrý lak a třpytkový stříbrný. A výsledek? katastrofe! :D Asi to bude tím,že nosím krátké nehty, tak se mi to nelíbilo :/ :)

  ReplyDelete
 13. Could you make a cross Lets groove and CHanel purple rain? I bought lets groove because it reminds me so much of Purple rain and i LOVE purple. But lets groove is more purple with some blues into it.

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.