Saturday, November 21, 2009

Revlon Fantasy Lengths - Flirty


I recieved some false eyelashes from Revlon to review. I always wanted to try some, but never got the chance, so I was really glad I got the opportunity. With no experience I first tried a set with glue. I also have the self adhesive type, but I will review that later. So here we go:
 • application: First I did my makeup. I recommend doing at least a black line, so that the lashes look more natural. The glue was easy to work with, I just had slight problems placing the lashes in the right place, but that is just my fault. I will train :)
 • effect: The effect of this one was really nice. I can imagine myself going to a party with a pair of these :) I actually put a very thin layer of mascara at the end, so that my own lashes would unite with the false ones.
 • durability: I had them twelve hours without any problems. I even took a small nap :) I just forgot I had them.
 • removing: They went easily off with an oil based eye makeup remover.
Overall I think this wasn´t bad at all from someone who never used false eyelashes and I can´t wait to try the rest.

Dnes vám chci ukázat umělé řasy, které mi poslal Revlon. Sama jsem nějaké vždycky chtěla vyzkoušet, ale nikdy jsem se k tomu nedostala, takže jsem byla moc ráda, že jsem konečně měla tu možnost. Jelikož jsem neměla absolutně žádné zkušenosti, sáhla jsem nejdřív po sadě, která se nanáší lepidlem. Mám i typ, který drží sám, ale ten bude zase někdy jindy. Tak jdeme na to:
 • nanášení: Nejdřív jsem si nalíčila celé oko, kromě řas. Doporučuji udělat si alespoň černou linku, aby umělé řasy lépe splynuly. S lepidlem se pracovalo dobře. Jediným problémem bylo správně řasy umístit, ale na tom se dá zapracovat.
 • efekt: Výsledný efekt se mi moc líbil. Umím si představit, že bych si je vzala někam na party nebo něco podobného. Nakonec jsem přes ně dala ještě velmi slabou vrstvu řasenky, aby splynuly i s mýma řasama.
 • výdrž: Měla jsem je dvanáct hodin naprosto bez problémů, dokonce jsem si s nima i zdřímla :) Prostě jsem úplně zapomněla, že nějaké umělé řasy mám.
 • sundání: Řasy lehce sklouzly dolů, když jsem po nich přejela troškou dvoufázového očního odličovače.

Celkově myslím, že to na totálního amatéra nebylo vůbec špatné a už se těším na další druhy.

no mascara or false eyelashes / žádná řasenka ani umělé řasy:

with false eyelashes / s umělými řasami

flase eyelashes with a thin layer of mascara / umělé řasy s tenkou vrstvou řasenky

12 comments:

 1. Those are absolutely amazing. I think I might give them a chance if I ever need eyelashes.

  ReplyDelete
 2. I can´t stop looking at these pictures - it looks so natural on your eyes. I´m happy that I can see more eyemakeups on your blog :)

  ReplyDelete
 3. Incredibly pretty! The effect is amazing, you look like a movie star with these! The final brush of mascara does wonders. Maybe even I dare to try false lashes one day... :)

  ReplyDelete
 4. PerryPie: I think you will be satisfied. The look is very nice :)

  Tereza: Now I know what they use in commercials for mascara :D I will try to put more eye makeups, I miss it.

  Helmisusi: thank you so much. Too bad there aren´t other tricks like this to make my whole body look like a movie star :)

  ReplyDelete
 5. Your eyes look just gorgeous. I've never tried lashes. I have a pair so I must try them.

  ReplyDelete
 6. They look fantastic on you! And they look so natural! I want to try them. You have such nice eyes. Very fierce :) and I love the color!

  ReplyDelete
 7. WOW teda fialinko, tak to se ti něco zas povedlo, nemůžu se vynadívat, prostě precizní a tvůj pohled je tak přirozený !! nádhera, být tvým mužem asi tě nepustím ven ;-)

  jo a amatér rozhodně nejsi, se musím zas na tebe mrknout !!

  ReplyDelete
 8. I always tought that false eyelashes look FALSE. but this don't. Dey look perfect natural lashes. Love them;)

  ReplyDelete
 9. Jé, to je nádhera! Taky jsem si vždycky myslela, že umělé řasy prostě nikdy nemůžou vypadat přirozeně, případně hezky, ale evidentně můžou. Tohle je dokonalost. Revlon by si tě měl vzít na nafocení nějaké reklamy, fakt ;) Jdu do toho :D

  ReplyDelete
 10. Yarisse: jsem taky byla překvapená. Musím si najít čas a vyzkoušet i další druhy a poreferovat o nich :) Focení reklamy bych brala, ale kromě očí by museli všechno vystřihnout :D

  ReplyDelete
 11. Ahoj, môžem sa opýtať či sa umelé riasy tejto značky dajú kúpiť aj v SR prípadne ČR ? Alebo sa to len dá objednať?

  Ďakujem za odpoveď D.

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.