Thursday, December 31, 2009

Revlon Fantasy Lengths - Blue Shadow


A while ago I recieved some false eyelashes from Revlon to review. Today I am bringing you a set, that I kept for new years eve. These are called Blue Shadow and are glue on. You can look at my previous review here, because I am pleased with this set the same way. As a shadow I have Urban Decay Goddess. So what do you think?

Nedávno jsem obdržela několik druhů umělých řas od Revlonu na vyzkoušení. Dneska vám chci ukázat sadu, kterou jsem si schovávala na silvestra. Je to sada Blue Shadow a je nalepovací pomocí lepidla. Určitě se podívejte na mé předešlé hodnocení, protože s těmahle to mám stejně. Jako stíny jsem použila Urban Decay Goddess. Tak co myslíte?
.
without false eyelashes / bez umělých řas

with false eyelashes / s umělými řasami
.

Happy New Year 2010!

As a purple lover I had to make my new years eve mani purple. I used one coat of Color Club Black as a base and then one coat of Color Club Too Violet. It is a beautiful light purple glitter polish, but it also has small glitters of different colors (blue, gold, teal). I wish you all a happy and successful new year 2010! I can promise you a lot more nail polish pictures from me :)

Jako velký milovník fialové jsem si i svoje silvestrovské nehtíky nalakovala fialově. Jako základ jsem použila jednu vrstvu Color Club Black a pak jednu vrstvu Color Club Too Violet, což je světle fialkový glitrový lak. Obsahuje i třpytečky dalších barev (modrá, zlatá, tyrkysová). Přeju vám všem šťastný a úspěšný rok 2010! Slibuju, že pro vás budu pořád mít spoustu laků na nehty :)

Wednesday, December 30, 2009

China Glaze DV8

Yesterday it started snowing again, so I picked one of my favourite summer polishes to cheer me up! Sadly there is no sun, so I can´t show you the true beauty of this polish. I am wearing two coats and loving every single bit of it!

Včera začalo zase sněžit, tak jsem lakovala jedním ze svých nejoblíbenějších letních laků na rozveselení! Jelikož nesvítí sluníčko, nemůžu vám ani ukázat jeho plnou krásu. Mám dvě vrstvy, je dokonalý.

Tuesday, December 29, 2009

China Glaze Joy

I love love love the Romantique collection! I got the whole collection for Christmas last year, so it is a bit nostalgic for me. The polishes are all perfect for stamping and need only one coat. So does Joy. Now how couldn´t you love it?

Do Romantique kolekce jsem zamilovaná až po uši! Celou kolekci jsem dostala minulý rok pod stromeček, takže teď je to trošku nostalgie. Všechny laky jsou super na razítkování a stačí jedna vrstva. Stejně jako Joy. To se prostě nedá nemilovat.

China Glaze Black Magic

I already wrote, that orange nail polish is nothing for me. But when I saw Black Magic, I thought I would give it a try. This is a halloween polish made for Victoria Nail Supply. It has a black base with orange glitter. It covers in two coats, which is great. I used only one coat of Seche Vite and that might be the problem. The surface is still rough. Well, what to say...I don´t like this polish :(

Už jsem někde psala, že oranžové laky nejsou nic pro mě. Když jsem ale uviděla Black Magic, řekla jsem si, proč to ho nevyzkoušet. Jedná se o speciální halloweenskej lak, který seženete jen v Victoria Nail Supply. Základní barva je černá a v něm jsou oranžové třpytky. Kryje už ve dvou vrstvách, což je super. Já jsem použila pouze jednu vrstvu Seche Vite a v tom možná bude háček. Povrch je hrubý a to nemám ráda. No, co víc k tomu říct...tenhle lak se mi prostě nelíbí :(

Monday, December 28, 2009

Color Club With Abandon

My last untried polish from the Wild at heart collection, which I loved so much. This one needs three coats for full coverage. It has a black base filled with bronzey glitter. I love the way this one looks in sunlight.

Můj poslední nevyzkoušený lak z kolekce Wild at heart, kterou jsem si zamilovala. Tenhle lak potřebuje tři vrstvy pro plné krytí. Základní barva je černá a v ní jsou bronzové třpytečky. Nejvíc se mi líbí na sluníčku.

Sunday, December 27, 2009

Orly Fabfuschia with Konad

I was inspired to do this look while shopping at the sales at La Senza, where they had a beautiful set of pjs. I used two coats of of Orly Fabfuschia and stamped using Konad plate M57 using Color Club Black. So what do you think? :)

Včera jsem využila slev v La Senza a nakoupila si nějaká pyžámka. Mezi nima bylo i tohle, které mě inspirovalo udělat si černo růžové leopardí nehtíky. Použila jsem dvě vrstvy Orly Fabfuschia a razítkovala s Color Club Black a Konad destičkou M57. Tak co myslíte? :)

Saturday, December 26, 2009

China Glaze 2030 versus Hi-Tek

I thought it would be helpful to see these two together. So I have 2030 on my pinkie and middle and Hi-Tek on my index and ring. Hope this helps :)

Napadlo mě, že by se vám mohlo hodit srovnání těchto dou laků. Na malíčku a prostředníčku mám 2030 a Hi-Tek na prsteníčku a ukazováčku. Doufám, že to pomůže :)


China Glaze Hi-Tek

The second golden polish from the Khrome collection. This one is a bit cooler than 2030 and there is a little bit of pink in it. And again, this is a great polish for stamping. On the pictures I used only one coat and it covered perfetly!

Druhá zlatá z Khrome kolekce. Tato je trochu chladnější než 2030 a je v ní i kapička růžový. Stejně jako celá tato kolekce, i tenhle lak je perfektní na razítkování. Na fotkách mám jen jednu vrstvu, která sama o sobě kryla perfektně!Thursday, December 24, 2009

Merry Christmas!

I just wanted to say Merry Christmas to all my readers! Hope you all have a great time :)

Jen jsem chtěla popřát veselé Vánoce všem svým čtenářům! Doufám, že si všichni svátky užijete :)

Tuesday, December 22, 2009

My Pink Giveaway

I did my first giveaway when i reached 30 followers :) now I have 230+ so I thought it would be nice to do another. It is a pink giveaway, because I think it is a great cheerful color to lighten up our winter days. Hope it cheers up the winner too. She will recieve: Chanel Cassis nail polish, which was a limited edition and is really hard to find now. I just swatched it once here. The other polish is a new pink Golden Rose with scale effect. It is very similar to Nfu Oh opal polishes. Then there is a set of Revlon false eyelashes, I wrote about similar here and some pink stones for nail art.

Svoji první soutěž jsem udělala, když jsem měla 30 sledujících :) teď jich mám 230+, tak je čas na další. Vše je růžové, protože je to perfektní barva na rozjasnění pochmurných zimních dnů. Doufám, že vítěze potěší. Získá: lak na nehty Chanel Cassis, který byl limitovaná edice a už se těžko shání. Mám ho nafocený zde. Druhý lak je Golden Rose Scale Effect, který je velmi podobný lakům Nfu Oh. Pak tady mám sadu umělých řas od Revlonu. O podobných jsem psala podrobněji zde a pak pár kamínků na nail art.Now the rules:
1. In order to participate you must write a comment under this post with a list of your entries, your name and your email. Just one comment per person. Then you have to:
2. This is a thank to my followers, so you must be a follower in order to participate (this counts as 1 entry).
3. For additional entries you can put my blog on your blogroll (1 extra entry) and blog about this giveaway on your blog (2 extra entries).
4. This is international, everyone can join.
5. The giveaway ends on the 23th January.
So remember to leave just one comment per person.

A těď pravidla:
1. Abyste se mohli zúčastnit, musíte napsat komentář pod tenhle příspěvek se seznamem všech způsobů, jakými jste se přihlásili. Dále pak vaším jménem a emailovou adresou. Každý člověk může poslat jen jeden komentář. Dále pak musíte:
2. Tohle je hlavně dík pro všechny, kteří sledují můj blog. Abyste se mohli zúčastnit, musíte můj blog sledovat (musíte být Follower - vpravo nahoře), to se počítá jako jedna přihláška.
3. Pro další přihlášky a zvýšení šance na výhru můžete udělat ještě dvě věci. Zaprvé si mě přidejte do svého seznamu blogů, na svém blogu (další 1 přihláška). Zadruhé o tomhle na svém blogu napište (další 2 přihlášky).
4. Zúčastnit se může kdokoliv, i ze zahraničí.
5. Konec je 23. ledna.

Zoya Savita

Ok, let´s be straight. This is the best matte nail polish I have! I just love it :) Why? Well first of all it is purple, it applies well in two coats and dries super fast (like all matte polishes). I think Zoya did a great job with this one. And now I am off for some christmas present packing :)

Narovinu: tohle je nejlepší matný lak, který mám! Je dokonalý :) A proč vlastně? Tak ze všeho nejvíc protože je fialový, dobře se nanáší, stačí dvě vrstvy a velmi rychle schne (stejně jako všechny ostatní matné laky). Zoya tady odvedla opravdu super práci. Tak a teď běžím zase balit dárky :)

Monday, December 21, 2009

China Glaze Emerald Sparkle with Konad

This is nothing special, just clasic holiday colors. The design if from my favourite Konad plate M57. And again I used China Glaze Millenium for stamping. I hope you all have a great time getting ready for Christmas!

Dnes nic moc originálního, pouze klasické vánoční barvičky. Motiv je z mojí oblíbené Konad destičky M57. Na razítkování jsem nepoužila nic jiného než China Glaze Millenium. Doufám, že si všichni užíváte předvánoční čas v klidu a pohodě!

Saturday, December 19, 2009

Urban Decay Smoke Out Kit in Ju-Ju - results

A while ago I showed you this cute little kit. Today I am showing you the results I got with it. I followed the instructions step by step but still it doesn´t look like the picture much :) But I like it and next time I will try this look with darker eyeshadows.

Nedávno jsem vám tuhle roztomilou paletku ukazovala a dneska pro vás mám výsledné líčení. Postupovala jsem přesně podle návodu, ale stejně to moc jako ten obrázek nevypadá :) Přesto se mi to ale líbí a příště to vyzkouším s tmavšími stíny.

Friday, December 18, 2009

Essie Pink Parka with Zoya Nova

I put one coat of Nova over Pink Parka, it looks great. Too bad I can´t show you any sun pictures, but it is snowing here :) Not a very traditional christmas look, but I wanted something really positive.

Jedna vrstva Nova přes Pink parka. Vypadá to skvěle. Škoda, že jsem tohle nemohla nafoti i na sluníšku, ale sněží :) Vím, že to není zrovna klasicky vánoční, ale chtěla jsem něco hodně pozitivního.

Thursday, December 17, 2009

OPI Smitten With Mittens with Fauxnad

I don´t have any special holiday theme konad or fauxnad stamping images. Nor do I have any other nail art, so I just used this design again. Oh and I also have only one glitter red! Totally unprepared for xmas :) This time I didn´t stamp with 2030 but with Hi-tec.

Nemám žádné speciální vánoční destičky na razítkování ani žádné další pomůcky, takže jsem opět použila tenhle motiv. Dokonce mám jen jeden červený třpytkový lak! Vypadá to, že jsem na Vánoce naprosto nepřipravená :) Tentokrát jsem nerazítkovala s 2030, ale s Hi-tec.

Wednesday, December 16, 2009

Color Club Catwalk Queen with Fauxnad and Matte

Ok, this not a very nice mani. I like the idea but I didn´t do it very nicely. I used two coats of Color Club Catwalk Queen as a base and stamped with China Glaze 2030 using my new fauxnad plates. Then I ended up with Essie MAY. And the top coat ruined the stamping at some places. It is freezing outside and my cuticles need to be taken care of very often. So it was a really stupid idea to use a matte top coat. Oh and I managed to cut ma nails too short :( looks like I am going to wear a lot of red in the next few days :)

No, tohle rozhodně není nic extra. Teda nápad se mi líbí, ale moje provedení už moc ne. Použila jsem dvě vrstvy laku Color Club Catwalk Queen a na to jsem razítkovala s pomocí fauxnad destičky a laku China Glaze 2030. Nakonec jsem vše přetáhla zmatňujícím nadlakem Essie MAY, čímž jsem to taky pokazila. Venku mrzne a já si musím mazat kůžičku okolo nehtů často, takže používat teď matný nadlak není moc chytré. Taky se mi povedlo si ostříhat nehty víc než jsem chtěla :( Vypadá to, že teď budu nosit hodně červené.

Monday, December 14, 2009

OPI Smitten With Mittens versus China Glaze Ruby Pumps versus Color Club Ruby Slippers

I know a lot of you out there want to see these swatched together, so I am posting a picture of a fellow nail polish addict Leo. She gave me the permision to share this comparison with you. It is perfect. Hope this helps. My favourite is OPI and I think I will wear it on Christmas.

Vím, že spousta z vás by chtěla tyhle laky vidět nalakované vedle sebe. Krásně se je povedlo nafotit jedné spolulakovací závislačce Leo. Moc jí děkuju, že můžu fotku použít a ukázat vám tohle srovnání. Snad vám to pomůže. Mým favoritem je teda OPI a asi ho budu mít i na Vánoce.

95 Color Club Ruby Slippers
96 China Glaze Ruby Pumps
97 OPI Smitten with mittens (
my pictures)
.

Sunday, December 13, 2009

Nfu Oh 50 on China Glaze Harmony

I think these two polishes look great together. China Glaze Harmony (I used one coat) has a very similar color to the base color of Nfu Oh 50 (two coats). The flakies are so hard to capture, they are light turquoise. I did a quick eye makeup to complete the nails :)

Myslím, že tyhle dva laky spolu vypadají skvěle. China Glaze Harmony (použila jsem jednu vrstvu) má podobnou barvu, jako základová barva Nfu Oh 50 (dvě vrstvy). Ty šupinky se ale hrozně těžko fotí, jsou krásné, jemně tyrkysové. Ještě jsem k nehtíkům udělala velmi jemné rychlo líčení :)

Saturday, December 12, 2009

Money Mani :)

Trying out my new fauxnad plates. This is from plate P51. I used one coat of Color Club Black and Stamped with China Glaze Millenium. I know I am strating to be boring, but I love stamping with it :)

Zkouším nové fauxnad destičky, tenhle vzor je z destičky P51. Použila jsem jednu vrstvu Color Club Black a razítkovla s China Glaze Millenium. Vím, že už s ním začínám být nudná, ale strašně ráda s ním razítkuju :)

Friday, December 11, 2009

OPI Fee Fi Fo Plum

I bought this polish becauese of the name and I really wanted to like it, but I don´t. The color is nothing special, the application was a mess and it needs three to four coats for full coverage. Now why should I keep a polish like this? Too bad.

Tenhle lak jsem si koupila kvůli jeho názvu a doufala jsem, že se mi bude líbit. Bohužel z něj ale moc nadšená nejsem, spíš vůbec. Barva není ničím výjimečná, nanášení bylo utrpení a potřebuje tři až čtyři vrstvy pro plné krytí. Nevím, proč bych si takový lak měla nechávat. Škoda.

Thursday, December 10, 2009

China Glaze 2030

I love China Glaze and I love polishes that only need one coat. This one is both, so I love it too :) 2030 is from the Khrome collection. It is a a beutiful neutral gold chrome. Looks good even with white skin. And the pictures are only one! coat. Now isn´t that just fantastic? Therefore this polish is great for stamping, as I have already shown you here and here. Oh and today my new fauxnad arrived, so I just did a quick try :)

Zbožňuju China Glaze a zbožňuju laky, které kryjí už v první vrstvě. No a tenhle je obojí, takže jsem z něj nadšená taky :) 2030 je z Khrome kolekce. Je to moc pěkná neutrální zlatá, která vypadá hezky k hodně světlé pleti. Na fotkách mám jen jednu! vrstvu. Není to úžasné? Je tedy jasné, že tenhle lak je skvělý na razítkování, což jsem vám už ukazovala tady a tady. Dneska mi taky přišly nové fauxnad destičky, tak jsem je rychle vyzkoušela :)

Wednesday, December 9, 2009

Hard Candy Mr. Wrong

Finally I got Mr. Wrong and there is nothing wrong with him! He is perfect. Ok, there is something...I don´t know how to describe him. There is a purplish base filled with silver golden glitter. The glitter is very fine, no bumps. This polish shines even indoors. I also took a picture with a flash, to show you the purple in it. Now how could you resist him? :) This is my first Hard Candy polish. I really like it. The bottle is nice, but a bit smaller in size and amount of polish (10ml). I don´t like the white cap, simmilar to Essie. The brush is ok, had no problems with application. For this one I used three coats with Seche.

Konečně mám Mr. Wrong a není na něm vůbec nic špatného! Naopak, je dokonalý. No vlastně, přece jen něco jo...nevím, jak ho popsat. Má fialkový základ a v něm stříbrno zlaté třypetčky. Velmi jemné, nic drsného. Tenhle lak září i na běžném denním světle. Vyfoila jsem ho i s bleskem, aby byla vidět ta fialková. No uznejte, tomu se přece nedá odolat? :) Tohle je vlastně můj první Hard Candy lak a opravdu se mi líbí. Lahvička je hezká, ikdyž menší než normálně (10ml). Nelíbí se mi ale ten bílý uzávěr podobný Essie. Štěteček je ok, bez problémů se mi s ním lakovalo. Použila jsem tři vrstvy a nakonec Seche.

.


Monday, December 7, 2009

OPI Smitten With Mittens with Konad

Ok, I am a real copy-cat with this mani. Yesterday KONADomania did a beautiful mani using Ruby Pumps and black stamping over it. It looked so great, I just had to do the same. I used two coats of OPI Smitten With Mittens and stamped it with Color Club Black using plate M64. I love it!

Tak dneska se budu opičit. Včera jsem na stránkách KONADomania viděla nádherné nehtíky. Použila Ruby Pumps a černé razítkování přes ně. Vypadalo to perfektně, hned jsem musela udělat něco podobného. Použila jsem dvě vrstvy OPI Smitten With Mittens a na ně razítkovala Color Club Black s destičkou M64. Dokonalé!

Sunday, December 6, 2009

Urban Decay Smoke Out Kit in Ju-Ju

This cute little set is a part of the Urban Decay Holiday 2009 collection. I got it from my lovely sister for my b-day and I absolutely love it. I am a sucker for palettes that are well put together and where all the things included are usable. I hate when half of the palette are not my colors. This one is just perfect. If you don´t know how to make a smokey eye get this palette. It includes instructions, which you can follow step by step. The kit also has a small mirror. And what else do you get? Four eyeshadows (two matte, two shimmery) which are very well pigmented, especially the two darker ones. Then you have the 24/7 pencil in zero, which is a great black. I think that these pencils are the best, I love them so much. They are waterproof and so creamy. In the lowest part of the kit there is a mini version of the Skyscraper mascara, which doesn´t add much volume, but it lengthens and separets the lashes nicely. Overall I really like this kit. I will try to do my eyes exactly as the instructions say, so wait for that :)

Tahle roztomilá sada je z vánoční kolekce Urban Decay pro rok 2009. Dostala jsem ji od své sestřičky k narozeninám a mám z ní velkou radost. Paletek, které jsou dobře poskládané není nikdy dost. Nemám ráda sady, kde je polovina věcí nepoužitelná nebo mi barevně nevyhovuje. Tahle je ale perfektní. Pokud nevíte jak na kouřové líčení, určitě si tuhle sadu pořiďte. Dostanete s ní totiž i kompletní návod, jak na to. Krok za krokem. Součástí balení je i malé zrcátko. A co ještě obsahuje? Čtyři oční stíny (dva matné, dva s perletí), které jsou velmi dobře pigmentované, a to především ty dva tmavší. Dále pak tužku na oči 24/7 v odstínu zero, což je černá. Tyhle tužky jsou nejlepší, co jsem kdy měla. Jsou krémové a zárověň voděodolné. V nejnižší přihrádce je mini verze Skyscraper řasenky, která sice moc objemu nedodá, ale řasy prodlouží a oddělí. Celkově jsem se sadou moc spokojená. Zkusím si pak oči namalovat přesně podle instrukcí, tak si na to počkejte :)
.
eyeshadows / oční stíny
instructions / návod