Monday, January 11, 2010

China Glaze Strawberry Fields

Something pink to cheer up the winter days :) One of my favourite pinks. I love the gold glitter in it. Looks gorgeous in the sun. I have three coats.

Trocha růžové na rozjasnění zimních dnů :) Jeden z mých nejoblíbenějších růžových laků. Nejkrásnější na něm jsou ty zlaté třpytečky, díky nim vypadá na sluníčku dokonale. Mám tři vrstvy.

24 comments:

 1. I think this is a great color choice for the depths of winter! Such a gorgeous color.

  ReplyDelete
 2. Fialko, ty mi čteš myšlenky. :) Uvažuji, že bych si pořídila nějakou tu růžovou barvičku. Mohla bych tě poprosit o radu? Hledám krásnou sladkou, krémovou růžovku, která bude pěkně krycí. Klidně ve třech vrstvách, ale aby plně kryla. Neměl by to být Essie, těmhle láčkům jsem ještě nějak nepřišla na chuť. Jinak opět chválím tvé nalakování a ptám se: jak to sakra děláš? :))

  ReplyDelete
 3. That is such a pretty pink! I haven't worn pink polish in ages, think that might be my next mani

  ReplyDelete
 4. ...krásná zajímavá pink! opět super nehtíky a děkuju ;-)

  ReplyDelete
 5. It's a really gorgeous color, probable my fave pink in my collection. The golden glitter in it make the difference :)

  ReplyDelete
 6. Oooooh I really like this! Is the glitter hard to remove? I'm not really a glitter girl, but I might be for this one

  ReplyDelete
 7. I really love this one. I'm not a huge fan of pink but I think the gold shimmer makes the difference and that's why I really like it

  ReplyDelete
 8. I LOVE Strawberry Fields - and this is a great shot of it!!

  ReplyDelete
 9. I love the shape of your nails <3 Strawberry Fields is one of my favourite, btw.

  ReplyDelete
 10. tres jolie couleur et jolie pose

  ReplyDelete
 11. such a pretty colour! I agree with you, pink is a lovely choice for winter!

  ReplyDelete
 12. I think this is one of my favorite shimmers! Gorgeous!

  ReplyDelete
 13. Je dokonalej, taky můj velmi oblíbenej :-) A na tobě se mi líbí ještě víc než na mně, opět nádherný fotky!

  ReplyDelete
 14. aah I love china glaze polishes ! This one has some gorgeous glitter.

  ReplyDelete
 15. I have been on the fence about this colour for ages. I always go back to it but never buy it. This has made me think I need to get this one, your swatch is so pretty.

  ReplyDelete
 16. wow! I didn´t expect to find so many positive comments on this one :) I thought this was a quick and boring post about a polish everybody has seen a hundred times! Looks like there is never enought of beautiful pinks :)

  Veru: a co říkáš na tu novou růžovku z jarní kolekce China Glaze? Jmenuje se Sugar High. Co myslíš?

  ReplyDelete
 17. Fialko, děkuji za tip. Našla jsem jen jednu fotku a měla bych představu, aby barva byla méně "řvavá", ale pořád sladká. :))) Nejhorší je když má člověk přesnou vidinu, což? :) To se to potom špatně hledá. Editko a doufám, že ti zkouška vyšla dobře. ;)

  ReplyDelete
 18. Veru: a co China Glaze Rich and Famous? :) zkouška naštěstí vpohodě. Děkuju za optání.

  ReplyDelete
 19. Fialí, díky moc. To už je lepší. ;) Ale stejně si pořád myslím na ještě trochu světlejší. Já vím, otravuju. :))U Viennettky jsem viděla OPI Princesses Rule, taková barvička by se mi moc líbila, jen kdyby neměla ty třpytky. On je ten lak krásný i tak, takže přemýšlím, že Opíka zařadím na wishlist. ;)

  ReplyDelete
 20. Veru: jo aha, až takhle světlý :) tak co potom China Glaze Something Sweet. Já vím, jsem s tou novou kolekcí otravná, když ona je taaak dokonalá!

  ReplyDelete
 21. Fialko, huráááá. Jsme tam. :)) Moc moc moc děkuji. Budu rozmýšlet nad tvým CHG Something Sweet a nad Nubarem Oh Baby Pink. Jsi zlatá, fakt moc děkuji. :)

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.