Thursday, January 14, 2010

Color Club Front Row Diva

Sometimes there are situations when we just can´t wear all those crazy colors that we love (work, exams at university and so on). Then we wear polishes such as this one. Even though Front Row Diva is not something with a wow factor I think it is still very pretty and not at all boring. It is a light pinkish gray and it covers very nicely in two coats (I used three just to be sure). If you look closely you can see some brush strokes but they are not visible normally. What do you think and what is your favourite polish for such occasions?

Občas jsou situace, kdy si nemůžeme nalakovat nehty všema těma šílenýma barvičkama, které tak milujeme (např. na zkoušku ve škole, do práce..). Pak přijdou na řadu laky, jako je tento. Přestože Front Row Diva není lak, z kterého budete úplně unešeni, je pořád moc pěkný a rozhodně nenudí. Je to našedivělá růžovka a kryje už ve dvou vrstvách (já jsem ale pro jistotu dala tři). Kdybyste ho zkoumali zblízka, uvidíte trošku tahy štětečkem, ale normálně to není vidět. Tak co myslíte a jaký je váš oblíbený lak na takovéto příležitosti?

12 comments:

 1. Fialko, moc se mi ten lacek libi, mely jsme ho taky, ale sel do cistky kvuli OPI Moon over mumbai. Ten je mu dost podobny, jen nema zaklad do fialova, ale do modra. Prave ho mam na nehtech a je super :) Tobe tenhle CC ale moc slusi a zaklad do fialkova je k tobe jasna vec ;)

  ReplyDelete
 2. Můj oblíbený zkouškový bude určitě OPI At First Sight, ale tenhle Color Club mám taky a už je připravený na pondělí :-) Moc se mi na tobě líbí :-)

  ReplyDelete
 3. Tak ja sice lak podle zkousek nemenim (zadne ustni zkousky nemame), ale kdybych na nejakou sla a chtela neco elegantniho a "nervaveho", sahla bych po OPI Glamout Game, mozna Happy Anniversary nebo No Bees Please :) lucisek

  ReplyDelete
 4. That's a very pretty polish. I really like that!

  ReplyDelete
 5. wow! it's nice, and you're so good in applying it, very neat!

  ReplyDelete
 6. DANG! Nice nails!
  Pretty color too.. ;)

  ReplyDelete
 7. très joli vernis et bien couvrant ce qui n'est pas toujours le cas pour des vernis clairs

  ReplyDelete
 8. very prett, I have that one somewhere in my stash, but I haven't tried it on yet.
  I have a few go-to polishes for serious occations. I love OPI You're a Doll but OPI Sans In My Suit and OPI DS Design are favourites too. Recently, I have a new darling, Essies Rock Candy. I just took that one off my nails yesterday and haven't posted about it yet, but it is really MNBB (mynailsbutbetter.

  ReplyDelete
 9. Tereza: Terko a jak kryje ten váš milovaný opík? :) Já jsem u tohodle láčku právě za ty fialovoučké odlesky moc ráda. Líbí se mi tam. Snad mi to jde k pleti, ale necítím se v tom zle.

  viennettka: a ještě ten název, co? :) Budu v pondělí držet palečky a zítra taky!

  Lucie: tak jsem na všechny mrkla a moc hezký výběr. Ten Glamour Game se mi líbí nejvíc.

  Kelly: thank you :)

  lelila: thank you. It was easy to work wioth :)

  Thess: thank you for the compliment!

  pascale: my french is not very good but I hope I understand :) Thank you

  PolishPig: thanks for the suggestions! And thank you for teaching me what MNBB is :) now I know.

  ReplyDelete
 10. Fialko, kryti bude urcite mensi nez u toho CC, podle me bys ho musela mit ve trech vrstvach, takze je mi jasne, ze nic pro tebe ;) Ale je fakt pekny, ja ho mam ve dvou vrstvach a jemne prosvitajici obloucky nehtu ho podle me vubec nekazi. Naopak delaji takovy ten pekny nude efekt.

  ReplyDelete
 11. This is great for a more discreet colour, I have Essie - Baby Cakes for such occasions ;)

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.