Wednesday, January 6, 2010

Color Club Worth The Risque

This polish is from the spring 2009 collection Femme Fatale. It is absolutely perfect for stamping. It makes a really nice holo efect. There is no sun, so I tried to capture the holo under artificial light, but it is not a very good picture. I have two coats and tried a little fauxnad deign over it using Color Club Emerald Depths. But I like it more without the stamping :)

Tenhle lak je z letošní jarní kolekce Femme Fatale. Je úplně perfektní na razítkování, kde vytváří krásný holografický efekt. Bohužel dneska nesvítí sluníčko, takže jsem ho zkusila zachytit pod umělým osvětlením, fotka ale moc kvalitní není. Stačily dvě vrstvy a nakonec jsem ho ještě trošku orazítkovala pomocí fauxnad destičky a Color Club Emerald Depths. Hezčí je ale bez razítek :)

22 comments:

 1. I like it more without stamping also. And it just won't photograph well. I tried it under artificial light and nothing. Guess we'll have to wait for the sun.

  ReplyDelete
 2. Wow this is amazing ^_^. Very pretty :)

  ReplyDelete
 3. I love the Femme Fatale collection but I'm a holo addict. :)

  ReplyDelete
 4. Já Ti prostě závidím. Ať máš jakýkoliv lak, tak vypadá prostě super!!!
  Když si nalakuju nehty já,tak to hned odlakuju,protože se mi to nelíbí, ale u Tebe vypadá každý lak naprosto luxusně :)

  ReplyDelete
 5. nihrida: I know, the sun can´t be replaced, but I so much wanted to show it :)

  twinsouls888: thank you! I wish the holo showed more.

  Evil Angel: I am also a holo addict, I love them! :)

  An: ale nene, třeba ten Waitress ti slušel moc a vypadal perfektně! Navíc za ty roky mojí lakovací úchylky už jsem si tak nějak našla barvičky, co mi sluší a třeba takovou žlutou, oranžovou nebo zelenou u mě skoro nenajdeš :)

  ReplyDelete
 6. Zatím se řadím do kategorie "začátečnice" :D

  ReplyDelete
 7. An: já se tak pořád cítím, když koukám na některé zahraniční blogy :D

  ReplyDelete
 8. Fialí, to je nádhera. Doma mám podobný Golden Rose a mám ho ráda, i když mi moc nesluší. :)))
  Dlouho jsem nepřispívala, ale čtu tě pravidelně. Tvůj blog je jak droga. ;)

  Pěkný den, papa Verča

  ReplyDelete
 9. Beautiful color, and I love that stamp design!

  ReplyDelete
 10. Very pretty polish! I do wonder how it would look matte though

  ReplyDelete
 11. Náhodou ta fotka pod umělým světlem je super, krásně jsi ten holograf zachytila! A souhlasím s An, máš úžasný fotky, působí to tak čistě a upraveně že bych si nejradši koupila každý lak co tu vidím! :-)

  ReplyDelete
 12. Verča: taky budu muset nějaký ten Golden Rose holograf vyzkoušet :) A děkuju za to, že jsi pravidelnou čtenářkou! Moc si toho vážím. Kdybys chtěla vidět něco konkrétního, určitě napiš.

  gildedangel: thank you, glad you like it.

  Kelly: that would be interesting! I will try next time :)

  viennettka: no moc mi to nešlo, ale aspoň něco. No a k těm fotkácm...já mám stejně pocit, že musím tak půlku blogu přefotit, ale to bude asi ta moje věčná nespokojenost :D
  A ty jsi taky pěkná pokušitelka, ne že ne!

  ReplyDelete
 13. ok honestly your nails are eye candy. they are so perfectly filed and long, and you apply the polish so very well. I want to plop down at your house and have you teach me. ;)

  ReplyDelete
 14. Ashwini: that is so sweet of you! I am now all blushing red :* I will try to make a short video when I have time. Hope it will help :)

  ReplyDelete
 15. Ahoj Fialko, to jsem já Verčule z MB, tentokrát už přihlášená. ;) Jen jsem ti ještě chtěla říct, že se mi tvůj blog zobrazuje úplně v pohodě. Malinko mi tam jen "překáží" ty odkazy za každým tvým příspěvkem. Ale už si zvykám. ;) Když hledám nějaký konkrétní lak, tak jdu prvně k tobě, takže se hodněkrát dívám i na tvé starší příspěvky. ;) Ale jako nápad je to dost dobré, určitě to někomu pomůže. ;)

  ReplyDelete
 16. hitomi: it is my favourite holo :)

  Veru: ahojkyy...tak konečně vidím toho ťuťánka i tady. Nezapomeň zkusit štěstí v soutěži :)
  A moc děkuju za pochvalu, zkusím to takhle chvíli nechat a uvidíme, jak to bude fungovat. Nechci to zase mít moc přeplácaný.

  ReplyDelete
 17. I love this polish. Amazing holo! Looks fantastic on you. I like it without stamping also.

  ReplyDelete
 18. Lucy: thank you for your nice words :)

  ReplyDelete
 19. Fialko, máš prosím tě srovnání s ChG Sexagonem? Leo

  ReplyDelete
 20. Leo: vedle sebe ti je neukážu, protože Sexagon nemám. Měla jsem ho ale od tebe, takže srovnat můžu. Sexagon je mnohem řidší (já jsem potřebovala tak 3-4 vrstvy) a má trošku větší třpytečky. Color Club stačí jen dvě. Já bych teda určitě brala tenhle, kvůli krytí a protože se s ním dá razítkovat. Se Sexagonem by to nešlo.

  ReplyDelete
 21. Fialko, děkuju za odpověď. Máš pravdu s tím Sexagonem, i já musím dát 3 vrstvy a to už je co říct :-) Leo

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.