Wednesday, January 27, 2010

Orly Ginger Lily (Bloom Collection 2010)

The last Orly polish I have for you is Ginger Lily. This is not a creme, it has shimmer. I don´t like this one much, I think it doesn´t look very nice on me but I know a lot of you out there will love it. I used two coats and as with the previous polishes, no application problems. What I really love about Orly polishes is their rubber cap, it is so easy to handle, open and close. I hope you enjoyed these Orly polishes as much as I did :)

Poslední lak od Orly, který pro vás mám je Ginger Lily. Tentokrát to není krémovka, má jemné odlesky. Upřímně, se mi tenhle lak moc nelíbí. Mám pocit, že mi nesluší, ale jsem si jistá, že spousta z vás z něj bude nadšená. Mám zase klasicky dvě vrstvy a stejně jako předešlé Orly láčky, ani s tímhle nebyly problémy. Co mám na Orly lacích nejradši je jejich pogumovaný uzávěr. Skěle se s ním manipuluje. Doufám, že jste si ty Orly laky užili stejně jako já :)


* the product(s) in this post were sent to me by the manufacturer or their PR company.

13 comments:

 1. I think it looks very pretty, I love the Orly bottles too, wish everyone would do rubber lids on their polishes, so much easier.

  ReplyDelete
 2. Ne že by ti neslušel, ale je to nezvyk vidět na tobě takový odstín :-) Úplně ho vidím na Dajánce, té by sedl na 100% :-)

  ReplyDelete
 3. Hm, for some reason I thought this one had more gold in it...

  ReplyDelete
 4. Ano, ano, chci, chci, chci...ha a teď budu vypadat jako psychopat :-). Je mi líto, že se ti nelíbí, asi je to na tebe moc teplý odstín. Pogumaovaný uzávěr je super, má ho i MAC, ale jejich tlusťoučký uzávěr se hůř drží.

  ReplyDelete
 5. Tak mě se teda taky moc moc líbí, já jsem na ty teplý barvičky, holt :-)

  ReplyDelete
 6. Hrozně se mi líbí červené barvičky i tahle, problém je v tom, že se v nich necítím :D

  ReplyDelete
 7. It happens. You put on a polish that you initially like, and then you don't feel the connection when it's on. I love this, and personally think it looks fab on you.

  ReplyDelete
 8. Ahooj.. :) Prosím mohla bych se zeptat kde ji sehnala lak Orly Cotton Candy? :) Strašně moc se mi líbí.. :) Děkuji moc.. :)*

  ReplyDelete
 9. Ahooj.. :) Prosím mohla bych se zeptat kde jsi sehnala lak Orly Cotton Candy? :) Strašně moc se mi líbí.. :) Děkuji moc.. :)* PROSÍM ODEPISŠ NA BLOG --> www.story-of-baw.blogspot.com.. :) Děkuji! <3

  ReplyDelete
 10. I think it's a lovely color and it seems to be working great with your skin tone, but I probably wouldn't like it on myself though.

  ReplyDelete
 11. BabyD: the rubber lids really ease the opening, I love them :)

  viennettka: spíš asi ten nezvyk no. Dajánka už ho má zamluvený na zkoušení, k ní se úplně hodí.

  Stephanie: there really isn´t much gold in this one.

  Day: já věděla, že se ti bude líbit :) MAC má sice pogumovaný, ale tvar je děsný.

  Blanche: jojo, na tobě si ho taky umím představit :)

  gildedangel: thank you

  An: já se v téhle taky necítím, ale třeba jí ještě dám šanci.

  Evil Angel: thank you, that is nice of you to say.

  laquermanic: I am glad you understand me, I really hate to be harsh on polishes. Poor little polish :(

  Baw: tahle kolekce vyjde až v dubnu, takže ještě musíš počkat :)

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.