Wednesday, March 17, 2010

OPI All That Razz-Berry

Beautiful shade, crappy pictures. A dear friend of mine sent me this shade to try. It is a discontinued color from The OPI Chicago Collection, 2005. I really loved it, but couldn´t do very nice pictures. I really need spring! As you can see, I have VNL, that was two coats. Three would have been better. Very nice juicy color!

Krásný odstín, příšerné fotky. Tenhle odstín jsem mohla vyzkoušet díky jedné moc hodné kamarádce. Je z OPI Chicago kolekce z roku 2005 a už se těžko shání. Strašně moc se mi zalíbil, jen se mi nepovedlo udělat hezké fotky. Už aby tady bylo jaro! Jak je vidět, trošku mi lak prosvítá, mám dvě vrtsvy, takže tři by určitě byly lepší. Opravdu krásná šťavnatá barvička!

12 comments:

 1. ale fotečky máš hezký !! krásná barva ikdyž není tak krycí jako CHG, děkuju fiali ***

  ReplyDelete
 2. I have this color on my wishlist and it really looks amazing :-)

  ReplyDelete
 3. This shade is wonderful ! I put it in my wishlist even if it's discontinued ^^

  ReplyDelete
 4. Barva je opravdu šťavnaťoučká - nádhera! Obdivuju tvůj tvar nehtů! Hlavně tedy tu délku! Mně nikdy takhle zkrátka nenarostou. Čím ty nehty podplácíš, že ti tak vydrží? :D

  ReplyDelete
 5. WizardsOfBling: me too, really a very nice color.

  snbbibi: měla jsem udělat tři vrstvy, ale i tak je krásná. Máš moc dobrý vkus. A ještě jednou moc děkuju :*

  Blanche: I think I will have to add it to mine too :)

  Ayuu: I hope you can still find it online at some retailers. Good luck :)

  Lou: děkuju za pochvalu :) Moje nehty rostou jak o závod. Mohla bych je mít ještě mnohem delší, ale to už mi moc nesluší. Hodně je příroda, měla jsem štěstí. Ale taky se o ně starám. Před každým lakování používám Essie Protein Base coat a nepoužívám nehty jako pracovní nástroj (otevírání konzerv...).

  ReplyDelete
 6. No to já se snažím také..Ale mně bohužel genetika nepřála :(Moje nehty jsou jako z papíru.. Mám je naustále zalakované až přes dva roky - permanentně v pod lakem a nic nepomáhá. Příroda dělá nejvíc, to je mi jasný, ale asi zkusím ten vyživovač od Essie, i dkyž nevím, jestli, když na něj dám zpevňovací lak, to celý "nezabiju".

  ReplyDelete
 7. I am really impressed at how you make me love pink again... Stunning pictures, really *_*
  Any single color would look so great on you to me, wonderful nails, shape, cuticle, I already told you that but I'm still speechless seeing your pictures everytime *_*

  ReplyDelete
 8. Krásná barva, jedna z mála krémovek o kterých můžu říct, že se mi opravdu líbí :-)

  ReplyDelete
 9. It's really very beautiful and springy!!! It's a perfect tone of pink!

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.