Tuesday, August 16, 2011

Illamasqua Collide

This summer the weather sucks...at least in the Czech Republic :( So I told myself that I need a mani to cheer me up a bit. Could there be anything better than a bright pink neon? I have Illamasqua Collide and I was very surprised how easy it is to work with. Neons are hard to apply....well, not this one. I used three coats and it was not streaky and I had full coverage. No need to use white underneath or apply very thin coats and wait for them to dry. I love it! What is your favourite pink neon?

35 comments:

 1. Your nails are perfect. I love the bright color, the shape, and how perfect and smooth the application is.

  ReplyDelete
 2. This color is the bomb! <3
  You've a lovely blog. Follow me! :)
  Rougeberry Fashion

  ReplyDelete
 3. To je krásná barvička, zrovna mám na sobě růžovku =). Chtěla jsem se tě zeptat, čím fotíš? Tvoje fotky jsou fakt dokonalý a já si chci pořídit nový, možná zdrcadlovku, tak díky předem za odpověd =))

  ReplyDelete
 4. amazin color! it looks so yummy! :)

  ReplyDelete
 5. Káťo: nic super úžasnýho nemám :) je to Panasonic DMC-TZ4. Miláček.

  ReplyDelete
 6. It looks great! My favorite pink neon is China Glaze Flip Flop Fantasy. :)

  ReplyDelete
 7. that really looks fabulous on you! i have only one neon pink from Orly, and it's untried. maybe this winter when it's horrible and dark, that will be the right time.

  ReplyDelete
 8. Wow! Does it work? I bet you feel cheered up! :o)

  ReplyDelete
 9. Úžasná barva! Zrovna podobnou sháním =D

  xoxo
  miss-inly.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. OMG... This is a liquid candycane :) Love it!

  ReplyDelete
 11. This is the perfect pink! And of course it looks gorgeous on your perfect nails!

  ReplyDelete
 12. I'm not really a fan of bright pinks, but this looks wonderful.) Though I'm still not sure if I'd wear them..
  It works really nice on your nail shape.)

  ReplyDelete
 13. Pani: oh it sure does :) Love it.

  Thank you girls, this really is a beautiful polish and I am glad I could show it to you.

  ReplyDelete
 14. This color looks sooooo good on your nails!

  ReplyDelete
 15. Uau, it's so beautiful!!! The color is amazing!

  ReplyDelete
 16. To si děláš srandu? Panasonic? Áá, já ho mám taky ale mám DMC-TZ8-Náhoda =). Buď jsem fakt hloupá, nebo neumím fotit. Můžu se zeptat na jaký program a jakou kvalitu fotíš? Už jsem zkoušela snad všechno, ale vždycky to není tak ostrý :(. A poslední otázka, kde fotíš? V místnosti určené místo, venku, pod světlem? :D Vyčerpávající otázky, ale už vyloženě si nevím rady, jak fotit :(. Miluju tvoje fotky, pokračuj dál k ještě větši dokonalosti jako teď=))

  ReplyDelete
 17. Káťo, tak to máš ještě lepší model než já :) Někdy fotím na automatiku a někdy červený fotáček, barvy natural, iso 100, makro, sluneční svit. Snad si to pamatuju dobře :) Fotím normálně v bytě, u okna. Foťák mám vždy na stativu. Nikdy ne na sluníčku, podle mě zkresluje. Snad to pomůže.

  ReplyDelete
 18. Myslím, že zíta budu zkoušet focení :D Zrovna mám na sobě Color Club Rubies§Pearl, krásná červená, už vidim, jak se budu rozčilovat :D.
  Možná je to taky tim, že nemám stativ, měla bych si ho koupit, pořád s emi klepe ruka.
  V tom foťáku je milion funkcí, že prostě nevim, jak to dobře nastavit, celej ho rozladim a bude po tom :D Předtim jsem měla TZ6, ale bratr ho utopil při potápění :D.
  Na fotky jako příroda atd. se dá umět fotit, ale na ty laky mi to prostě nejde. Spíš jsem líná to pořádně doladit. =)) Tak děkuju za podrobný popis, snad mi to k něčemu bude, jestli to najdu v nastavení :D

  ReplyDelete
 19. Tak jsem teďka neodolala a zkoušela jsem. S tím makro a iso jsou fotky o dost lepší, děkuju Tii =))). Ani nevíš, jak jsem ráda, že mi někdo poradit ;). Ještě koupit stativ a bude to dokonalý. Máš nějaký na doporučení? =)

  ReplyDelete
 20. Káťo, nemáš zač :) ono to přijde časem...já jsem taky zezačátku neměla fotky nijak extra. I teď si říkám, že je furt co zlepšovat. Stativ je podle mě důležitý, ale záleží jak moc to blogování žereš. Já mám Manfrotto 785B, je skvělej. Lehkej a jednoduše nastavitelnej.

  ReplyDelete
 21. No blogování moc ne, ale spíš focení mě zajímá. Jenže nemám pořád čas, nebo co fotit. Aspoň teď budu trénovat na lacích, další závislost, začla jsem minulý rok v říjnu s nakupováním Chiny,CC,Essie a Opi a už jich mám přes sto, ty drogérový ani nepočítám. Ještě by mě mohl někdo zasponzorovat a bylo by to :D. Jenže nejhorší je, že nemám paypal, takže vždycky musim kámošku nutit, aby mi něco vzala :D. Opravdu by měli český e-shopy začít prodávat nejnovější kolekce za přijatelný ceny.. A v centru v Praze OPI za 330, vydřiduši, že to není možný :D

  ReplyDelete
 22. Káťo...ceny laků jsou u nás opravdu hrozný :/ tak snad ti ty rady pomůžou a bude se ti líp fotit. Držim palce.

  ReplyDelete
 23. This polish is stunning! It must be mine!!! :)

  ReplyDelete
 24. This is a very good candidate for my favourite neon pink! But right now I will say that my favourite neon is the number 248 by Yes Love :)

  ReplyDelete
 25. your nails are amazing. they are nice and shiny and just perfect! I love this color as well!

  ReplyDelete
 26. Light, bright, and lovely. A perfect pink. :)

  ReplyDelete
 27. I am in love with this and only two thin coats!! I want this so bad it looks beautiful! its great with your skintone as well I think(:

  ReplyDelete
 28. wow!jest śliczny

  www.topmodeo.blogspot.com

  ReplyDelete
 29. Ten je krásný. Já mám jen jeden růžový neonový, Color Club Pink Lust, ale tento se mně líbí víc. Jen se pořád nemůžu dostat k objednávce od Illamasqui.

  ReplyDelete
 30. I absolutely love this colour! It is not a brand I can get here where I live in Canada, is there any way that we could do a swap? Is there a brand I may be able to get for you here where I live that you can't get where you are at? Let me know...thanks.

  ReplyDelete
 31. Miluju Nubar Hot Pink, poctivá neonka. Bohužel se mi bůhví proč někdy už i první den odštipují špičky, a to i na nohách, kde drží týdny i obyč Rimmel :/ I s jejich Nubar superpodlakem. Avanta

  ReplyDelete

Thank you for all your comments. I love to read them :) but please be respectful and don´t spam me with links to your blogs. You can always write me an email.